Suomalainen Bo & Co. lanseeraa täysin uudenlaisen julistepalvelun
Uudenlainen julistepalvelu tarjoaa uniikkeja sisustustuotteita.
Bo & Co. on julkaissut perjantaina 12.5.2017 yleisölle uuden, uniikkien design-julisteiden tekemiseen tarkoitetun palvelun osoitteessa www.boet.co . Palvelussa käyttäjä voi tehdä itselleen julisteen esimerkiksi rakkaansa nimikirjaimesta tai kotikaupunkinsa alkukirjaimesta. Valitun kirjaimen tai numeron alle voi lisätä vaikka päivämäärän, nimen tai aforismin. Vaihtoehtoja julisteen aiheeksi on loputon määrä ja vain mielikuvitus on rajana sille, mitä julisteilla halutaan viestiä. Julisteissa on alkuvaiheessa valittavana kaksi erilaista tyyliä ja useita valmiiksi mietittyjä väriyhdistelmiä, jotka sopivat erinomaisesti skandinaaviseen sisustukseen.
Palvelun ideana on yhdistää skandinaavinen design ja henkilökohtainen viesti uniikiksi julisteeksi. Bo & Co. -julisteiden avulla kuka tahansa voi tehdä itselleen laadukkaan ja sisustukseensa sopivan yksilöllisen julisteen. Julisteet painetaan Suomessa korkealaatuiselle paperille ja pakataan kuljetusta varten tukeviin suojaputkiin. Julisteiden hinta sisältää toimituskulun kaikkialle maailmaan. Juliste on myös erinomainen lahjaidea vaikka ristiäisiin, syntymäpäiville tai vuosipäivänä.
Bo & Co. tähtää vahvasti kansainvälisille markkinoille. Yhtiön näkemyksen mukaan tulevaisuudessa yhä useammat kuluttajat haluavat itselleen uniikkeja sisustustuotteita. Bo & Co.:n liiketoimintamalli ja maailmanlaajuinen, selkeä hinnoittelu mahdollistavat nopean kasvun ja liiketoiminnan merkittävän skaalaamisen.
Tietoa Bo Posters Oy:stä:
Palvelun taustalla on Bo Posters Oy. Bo Postersin idea on yhdistää skandinaavinen design ja kuluttajien omat ideat uniikeiksi julisteiksi. Yhtiö on perustettu vuonna 2017 ja se on vuonna 2015 perustetun Bo LKV:n tytäryhtiö. Bo & Co. -julisteita tullaankin näkemään paljon myös Bo LKV:n kohteiden kuvissa. Lisätietoa Bo LKV:stä löytyy osoitteesta www.bo.fi
Yhteistyössä: www.boet.co
Tietoa Bo Posters Oy:stä:
Palvelun taustalla on Bo Posters Oy. Bo Postersin idea on yhdistää skandinaavinen design ja kuluttajien omat ideat uniikeiksi julisteiksi. Yhtiö on perustettu vuonna 2017 ja se on vuonna 2015 perustetun Bo LKV:n tytäryhtiö. Bo & Co. -julisteita tullaankin näkemään paljon myös Bo LKV:n kohteiden kuvissa. Lisätietoa Bo LKV:stä löytyy osoitteesta www.bo.fi
Yhteistyössä: www.boet.co
LUE MYÖS:
🎁 Huipputarjous jatkuu: 10 euron kierrätysvapaa megakierros Reactoonz-peliin – vain 1 eurolla!
- Peli: Reactoonz
- Vain uusille asiakkaille!
- 6 huonoa tapaa, joista kannattaa luopua viimeistään nelikymppisenä
- Heräätkö aamuisin hiukset takussa ja pörröllään? Syynä voi olla tyynyliinasi
- Aikuisena oppii, ettei kaikkeen kannata tuhlata energiaansa – nämä 10 asiaa sen todistavat
- Viini vai puoliso? Näissä 13 asiassa viini vie voiton
- Vanhemmat menevät helposti halpaan – näillä lauseilla aikuinen lapsi yrittää manipuloida
- Paksu lompakko ei tee hyvää aviomiestä tai isää – nämä 6 asiaa tekevät
- Kasvata pojastasi tunneälykäs mies – nämä 9 lausetta hänen tulisi kuulla kotona
- Eri sukupolvet säästävät rahaa ihan eri tavoin – näissä asioissa erot näkyvät
- Työpaikka ei enää tahdo kelvata ilman näitä 6 asiaa – ainakaan nykynuorisolle
- Mies, joka todella rakastaa vaimoaan, sanoo usein nämä 5 asiaa aivan ohimennen
- Vanhempi, ethän sano näitä 11 asiaa aikuiselle lapsellesi – ne satuttavat enemmän kuin arvaatkaan
- 7 kysymystä paljastaa, kuinka hyvin parisuhteenne oikeasti voi – uskallatko kysyä ne kumppaniltasi?
- Tunneälykkäät naiset sanovat usein nämä 3 asiaa – ja se tekee älyttömän hyvää parisuhteelle
- Mies, joka todella rakastaa vaimoaan, sanoo usein nämä 5 asiaa aivan ohimennen
- Jos viihdyt yksin etkä kaipaa turhaa jutustelua, sinulla on todennäköisesti nämä 8 piirrettä
- Yksityisetsivä paljasti merkit, jotka ovat usein paljastaneet pettämisen
- Korkea verenpaine? Katso, mitä kannattaa syödä ja mitä välttää
- Oman arvonsa tunteva nainen vetää rajan näihin 7 asiaan
- Kaksi viattomalta kuulostavaa kysymystä voi olla parisuhteelle paljastava testi – mitä sinä vastaisit?
- Eronnut nainen tarttui terapeutin pelottavalta tuntuvaan ehdotukseen – nyt hän suosittelee samaa muillekin